Darmowa dostawa Już od 990 zł
Szybka wysyłka kurierska FedEx
Koszyk 0 PLN
Infolinia +48 512121888

Regeneracja wierteł diamentowych

17.09.18

Regeneracja koronowych wierteł diamentowych polega na obłożeniu czaszy wiertła nowymi segmentami diamentowymi mówiąc w dużym skrócie.

Rozwijając temat regeneracji to w pierwszej kolejności należy wiertło oczyścić z pozostałości po starych segmentach diamentowych lub odciąć czoło wiertła w zależności od stopnia zużycia lub zniszczenia mając na uwadze jego dalszą przydatność.
W kolejnym elementem w procesie regeneracji to ustawienie segmentów za pomocą specjalnie skonstruowanych do tego celu magnesów na czole wiertła. Segmenty diamentowe muszą być delikatnie podszlifowane, a następnie posmarowane pastą lutowniczą celem lepszego przytwierdzenia do czaszy wiertła. Do lutowania stosujemy lut z wysoką zawartością procentową srebra co gwarantuje profesjonalnie przeprowadzoną regenerację i w 100 % sprawne wiertło koronowe.
Do regeneracji stosujemy segmenty profesjonalne przeznaczone do wiercenia w betonie zbrojonym oraz żelbecie o wysokości 12 mm. Segmenty diamentowe to klasa sama w sobie przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach budowlano - przemysłowych.
Po zakończeniu procesu lutowania następuje sprawdzenie jakości przytwierdzenia segmentu do czaszy wiertła.

 

ZAPRASZAMY NA KANAŁ YOUTUBE I SKLEP

https://www.youtube.com/watch?v=56a9dPwGlUU

 

 

regeneracja wierteł diamentowychproces regeneracjki wiertła diamentowego

Sklep internetowy na SellingoWykonanie projektu graficznego webmedium.pl