Darmowa dostawa Już od 990 zł
Szybka wysyłka kurierska FedEx
Koszyk 0 PLN
Infolinia +48 512121888

HYDRONETKI - NOWY ASORTYMENT NA NASZYM SKLEPIE

05.03.19

Hydronetki niemieckiej firmy Mesto,

 

Do oferty firmy Diames wprowadziliśmy ostatnio gamę produkowanych w Niemczech profesjonalnych hydronetek. Hydronetkę podłączamy najczęściej do wiertnic lub przecinarek spalinowych, celem doprowadzenia wody do pracującego w betonie wiertła koronowego lub tarczy diamentowej. Woda jest bardzo ważnym czynnikiem podczas procesu cięcia lub wiercenia ze względu na fakt chłodzenia narzędzi skrawających, przedłuża ich żywotność oraz unicestwia kurz i pył podczas pracy. W warunkach gdzie nie ma możliwości podłączenia się pod wodę bieżącą lub zbiornik z wodą używana jest właśnie hydronetka.

 

Hydronetki firmy Mesto to produkt klasyczny występujący w trzech odsłonach:

 

Model Primer H2o to prosta konstrukcja oparta na 5 litrowym plastykowym zbiorniku i dającej maksymalne ciśnienie 3 barów plastikowej pompie fi 38 mm. Jest bardzo poręczna i łatwa w transporcie jedyne 1,6 kg wagi. W zestawie znajduje się także przewód transparentny o długości 400 cm zakończony złączką 1/2”.

 

Model Profi H2o to najbardziej popularny model cieszący się wśród firm budowlanych największą renomą charakteryzujący się 10 litrowym plastykowym zbiorniku i dającej maksymalne ciśnienie 3 barów plastykowej pompie fi 38 mm wyposażonej w stalowy tłok. Model ten jest poręczny a waga nie przekracza 3,0 kg - po wypełnieniu cieczą można użyć wózka transportowego celem sprawnego przemieszczania się. W zestawie znajduje się transparentny przewód o długości 400 cm zakończony złączką 1/2” umożliwiający podłączenie do wiertnicy. Zawór bezpieczeństwa jaki manometr podlega wymianie.

 

Model Ferrox H2o to profesjonalna hydronetka dla firm które codziennie operują wiertnicami lub przecinarkami spalinowymi. Hydronetka Ferrox wyposażona jest w 10 litrowy stalowy zbiornik pokryty powłoką z tworzywa sztucznego i dającej maksymalne ciśnienie aż 6 barów mosiężnej pompie fi 38 mm. Waga hydronetki bez cieczy to 5,4 kg. W zestawie znajduje się zbrojony wąż ciśnieniowy o długości 250 cm. Hydronetka Ferrox to profesjonalna jakość.

Sklep internetowy na SellingoWykonanie projektu graficznego webmedium.pl