Darmowa dostawa Już od 990 zł
Szybka wysyłka kurierska FedEx
Koszyk 0 PLN
Infolinia +48 512121888

Partnerzy

 

  DIAMES - jedna z nielicznych firm specjalizująca się w produkcji, doborze oraz regeneracji koronowych wierteł diamentowych. Diames to nie tylko wiertła ale również serie tarcz diamentowych charakteryzujące się wysokim współczynnikiem wydajności oraz dynamiką pracy. Diames - posiada szerokie doświadczenie w regeneracji wierteł diamentowych, gdzie w procesie przywracania sprawności wykorzystywane są profesjonalne segmenty diamentowe o wysokości 12 mm do wiercenia w betonie zbrojonym. Firma zajmuję się także ostrzeniem, regeneracją i naprężaniem tarcz diamentowych.
 IN CORPORE jest najstarszą i posiadającą największe doświadczenie firmą w branży narzędzi diamentowych w Polsce. Na bazie wiedzy i doświadczenia inżynierów IN CORPORE powstały znakomite serie tarcz: ŻBIK, ŻBIK TARAN, CZY ŻBIK KONESER do cięcia gresu bez wyszczerbień lub kątem. Prestiżowe serie tarcz diamentowych do cięcia betonu, betonu zbrojonego takie jak OMEGA i BURZA zyskały na lata renomę niezawodnych.
Firma 25 lat pracowała na swój sukces, można śmiało podsumować, iż 80% poważnych budowli w Polsce powstało przy użyciu tarcz diamentowych IN CORPORE.

 

  ZENESIS - to koreańska marka, która zastosowała nowatorską technologię pozycjonowanych diamentów w segmentach stosowanych w narzędziach diamentowych. Technologia pozycjonowanych diamentów wykorzystywana jest przede wszystkim w przemyśle ciężkim. Dzięki w/w technologii tarcze diamentowe oraz wiertła diamentowe osiągają większą wydajność podczas pracy.
SAIT - to największy włoski producent specjalizujący się w materiałach ściernych oraz narzędziach diamentowych. Krążki czepne SAITAC na bazie węglika krzemu na szeroką skalę wykorzystywane są w przemyśle kamieniarskim. SAITRON - produkt o konstrukcji krążka fibrowego na bazie węglika krzemu jest hitem sprzedaży wśród glazurników, który stosowany jest do obróbki gresu i ceramiki. Firma SAIT jest członkiem organizacji OSA oraz FEPA.

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.plWykonanie projektu graficznego webmedium.pl