Diames to nowatorska i awangardowa firma, która zajmuje się od A do Z  narzędziami diamentowymi. Głównym kierunkiem rozwoju jest rozbudowa palety diamentowych dysków polerskich, które służą do szlifowania i polerowania kamieni naturalnych, ceramiki oraz wszelkiego rodzaju betonów architektonicznych na mokro i na sucho. Dyski polerskie marki Diames charakteryzują się wysokim współczynnikiem wydajności oraz dynamiką pracy w oparciu wysokogatunkowe materiały użyte w procesie ich produkcji.  
   
    W kręgu naszych zainteresowań pozostają tarcze diamentowe, gdzie położyliśmy nacisk na jakość i skuteczność cięcia różnych materiałów budowlanych.  Rozbudowany wachlarz tarcz diamentowych stopniowany poziomem jakości oraz ich różnorodnym zastosowaniem pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom najkorzystniejszych i najlepszych rozwiązań technologicznych.

  Jako jedna z nielicznych firm w branży, specjalizujemy się w komponowaniu segmentów diamentowych do diamentowych wierteł koronowych w zależności od obrabianego materiału. Kompleksowo zajmujemy się regeneracją koronowych wierteł diamentowych.  W procesie regeneracji wierteł wykorzystujemy segmenty diamentowe jakości premium typu: FAST-CUT, które przeznaczone są do szybkiego wiercenia w betonie zbrojonym i żelbecie

   W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szereg profesjonalnych narzędzi diamentowych dla kamieniarstwa, budownictwa oraz innych pokrewnych branż. Na każdym etapie sprzedaży oraz pracy naszymi narzędziami służymy poradą.

Obecnym i przyszłym użytkownikom naszych narzędzi diamentowych życzymy udanych cięć i głębokich odwiertów.